Blog > Komentarze do wpisu
Blog Day
Tak się stało, że już blog doczekał się swojego dnia, jako blogowiczka z krwi i kości (w końcu kilka lat już w tym siedzę) muszę blog uczcić. Zasada jak zwykle przy tego typu sytuacjach, wybieram 5 ulubionych przez siebie blogów. Zadanie to nie jest oczywiście proste bo każdy blog jest z goła inny nawet jeśli traktuje na podobny temat, każdy blog przedstawia kogoś wyjątkowego, lub z kogoś wyjątkowego punktu widzenia. Jeśli jednak miałabym powiedzieć jakie blogi lubimy dzieciowo bo na dzieciowym piszę to będą to (w kolejności obojętnej w kwestii wartości):

Blog Maksa – ciekawie z miłością i na temat, chłopak z którego Ethan na pewno będzie brał przykład bo w końcu Maks starszy doświadczeniem.

Blog Dziubelunia – przezabawnie w sposób który do mnie trafia… dziubelunio to dziubelunio tamto… dobra lektura dla mam zdecydowanie.

Blog Franka – oficjalnego przyjaciela Ethana, przyjaciela Interentowo – polskiego.

Blog Mateusza – Perypetie Mamy Mateusza i Mateusza z humorem, szczerością bardzo życiowo.

Blog Alicji – pierwszej dziewczyny w gronie najulubieńszych, czyta się bloga jak dobrą powieść… być może ktoś zdecyduje się kiedyś wydać… Mama zazdrości łatwości w pisaniu i umiejętności… sama by tak chciała.

To już wszytsko w temacie dnia blogu i jego laureatów, jeśli chcecie znaleźć więcej typów innych blogerów to ich listę znajdziecie tutaj.

poniedziałek, 31 sierpnia 2009, anamis

Polecane wpisy

  • nowinki z krainy szczebelkowców

    Wiele się dzieje w naszym życiu, na tyle wiele, że ciężko jest znaleźć czas na napisanie kilku słów. Ethan rośnie jak na drożdżach więc jesteśmy na etapie testo

  • krótko i na temat ;)

    Co się dzieje zapytacie i już odpowiedź otrzymacie ;) Kocia tajeminca wyjazwiona po tygdoniu, czyli teściowie wiedzą. Nie byli źli i nawet przwiedywali, że taka

  • Bałaganiarstwo wrodzone a posiadanie dziecka

    Wstyd się przyznać, ale trzeba bo to będzie część mojej terapii – jestem przykładem niedeformowanej bałaganiary domowej. Bałagan to moje drugie imię a trz

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
mateusz3980
2009/09/01 20:32:39
Bardzo dziękujemy za takie miłe wyróżnienie! Jesteśmy zaszczyceni. Mateuszek z mamą:)
-
dziwobaba
2009/10/22 21:27:38
Dopiero się doczytałam (ech, narobiło się zaległości przez tę naszą przeprowadzkę).
Dzięki za wyróżnienie.
Buziaki
Mamusia Dziubelunia
Reklama na blogach - Blogvertising.pl
Lilypie