Blog > Komentarze do wpisu
Powroty
Czas wrócić bo przecież wiele się dzieje a my tutaj cicho siedzimy jak myszy pod miotłą.
Wiele się dzieje czyli wreszcie nareszcie po roku conajmniej udało nam się kupić nasz wymarzony domek - 100 letni, z charakterem oraz duchami. Niestety czas remontu który robimy własnymi ręcami przedłuża się każdego dnia i cała praca która wykonujemy codziennie sprawia wraże nie mało znaczących kroczków a nie wielkich kroków.

Co do kroków to jak się domyślacie Ethan już chodzi (od jakiś 2 miesięcy), chodzi wspina się na meble, wchodzi i schodzi z łóżka i ogólnie rzecz biorąc jest całkie dużym i wygimnastykowanym chłopcem pełnym energii!

Tej energii nie wystarcza czasem mamusi ale trzeba dotrzymać kroku nie ma rady.

Poza chodzeniem mamy też całkie pełną buzię zębów oraz całkiem spore polsko angielskie słownictwo! no i najważniejsze bo mamy już ROCZEK pierwszy za nami.

No to tyle na nowy początek, do usłyszenia jutro!


Ethan z początku tego miesiąca ;)
środa, 30 czerwca 2010, anamis

Polecane wpisy

  • Mamo. Tato jestem rybą!

    Czwarty lipca to dzień szczególny dla Ameryki - jest to dzień podpisania deklaracji niepodległości w 1776 roku. Podobnie jak w Polsce obchodzi się ten dzień w g

  • jeden rok za nami ;)

    Któregoś dnia spacerowałem po plaży z mamą, spotkaliśmy tam grupę chłopców za którymi podążali rodzice. Chłopcy zapatrzyli się na mnie biegającego po piasku jak

  • pierwsze włosów obcięcie

    Muszę wam się przyznać, że czekałem na ten dzień cały rok, no nie zupełnie cały ale przynajmniej tę część kiedy moje włosy wpadały mi do oczu. I wczoraj w kilka

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/06/30 18:21:25
A ja już traciłam nadzieję, że się odezwiesz. Wyrósł Ci synek na potęgę, cudny roczniak:) A będą zdjęcia domku? Jestem go bardzo ciekawa. Pozdrawiam serdecznie.
-
briar-ka
2010/06/30 19:40:43
Super, że wróciliście!!!
Ethan bardzo się zmienił - śliczny z niego chłopczyk! No i gratuluję tego domku...mam nadzieję, że zdjęcia niebawem pokażesz!
pozdrawiamy i czekamy na więcej info!
-
Gość: Longina, *.internetdsl.tpnet.pl
2010/07/01 12:27:45
Bardzo się cieszę że wróciliście. Mam nadzieję, że na stałe. Z małego cudny kawaler rośnie.
radosciismutkidniacodziennego.bloog.pl
lonia-jedryczka11@wp.pl
-
anamis
2010/07/01 22:58:39
Hehe, dzięki dziewczyny za przywitanie, nie sądziłam, że ktoś tutaj jeszcze zagląda po mojej nieobecności ;)
Zdjęcie powyżej wykonanie juz w nowym domku, ale oczywiści czas przyjdzie, że sie pochwale jak na razie to strwfa ciągłego remntu w każdym pokoju ;)
Reklama na blogach - Blogvertising.pl
Lilypie